Kobiece
Podwieczorki
Technologiczne IT for SHE

Ericsson jest jedną z największych w Polsce firm w branży ICT. Polska została drugim pod względem wielkości ośrodkiem badań i rozwoju Ericsson na świecie. Obecnie, w 8 głównych lokalizacjach w Polsce, zatrudnia 3 000 pracowników.

Obecnie Ericsson jest wiodącym na polskim rynku liderem przygotowań do wdrożeń technologii 5G. Współpracuje z uczelniami i operatorami oraz aktywizuje lokalne start up-y w upowszechnianiu 5G. Ericsson współpracuje w Polsce ze wszystkimi operatorami sieci komórkowych, a także z wybranymi dostawcami telewizji kablowej i operatorami telefonii stacjonarnej.

Przyjdźcie na Podwieczorek IT for SHE w Ericsson, gdzie wspaniałe kobiety, pracowniczki opowiedzą Wam o kobiecej perspektywie w biznesie. Będziecie mieć niepowtarzalną okazję na rozmowę oko w oko z menadżerkami Ericsson - w ramach sesji speed metoringowych. Na koniec będziecie mieć możliwość zagłębic się w XFT Scrum Game - workshop - wciągającą grę, dzięki której doświadczycie jak przebiega praca w zespole programistycznym, a także jak wygląda proces rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem metodyki Scrum.

Program Podwieczorku:

17:00-17:10 Powitanie Uczestniczek

17.10-17.15 Programy i stypendiach dla dziewczyn - Fundacja Edukacyjna Perspektywy

17:15-17:45 Role Model Session - prezentacje 3 ciekawych osobowości, pracowniczek Ericsson zajmujących stanowiska developerskie i liderskie

17:45-18:00 Speed Mentoring Session - inspirujące rozmowy z pracownikami firmy

18:00-18:15 Exciting Office Night Round Tour in Ericsson

18:15-19:30 FT Scrum Game - workshop - wciągająca gra, dzięki której doświadczycie jak przebiega praca w zespole programistycznym, a także jak wygląda proces rozwoju oprogramowania z wykorzystaniem metodyki Scrum.

+ networking przy Podwieczorku :)

Najbliższy Podwieczorek Technologiczny:

  • Termin: 23 listopada
  • Miejsce: siedziba Ericsson w Krakowie, ul. Czerwone Maki 87a
  • PLAKAT do Pobrania

WEŹ UDZIAŁ