Już 21 października br. w ramach programu IT FOR SHE zapraszamy na  trzecie i ostatnie webinarium z cyklu “Akademia Edukatorów” - pod tytułem „Dziewczynki w technologiach & nauka dzieci”. Podczas spotkania online dowiemy się m.in. jak wykorzystać potencjał kobiet pracujących w firmach technologicznych; jak wzbudzać aktywność na zajęciach online i z jakich narzędzi korzystać, aby zajęcia były interaktywne.

Spotkania w ramach Akademii Edukatorów odbywają się ONLINE i prowadzą je specjaliści z najlepszych firm technologicznych: Accenture, Ericsson, Fundacja Kronenberga Citi Handlowy, Goldman Sachs, Intel, Motorola Solutions, NatWest Group, P&G, Point72.

Zapisy na III webinarium

“Akademia Edukatorów” to cykl spotkań online poświęcony edukacji technologicznej dzieci i młodzieży, a skierowany do edukatorów pracujących z uczniami z całej Polski w obszarach STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics).

Celem “Akademii Edukatorów” jest wzajemne inspirowanie się, dzielenie wiedzą i doświadczeniem, wdrażanie praktycznych rozwiązań i narzędzi pomocnych w edukacji STEM - pomiędzy ekspertami z firm technologicznych, instytucji związanych z edukacją i biznesem oraz kreatywnymi i przedsiębiorczymi edukatorami. Do udziału w “Akademii Edukatorów” zapraszamy wszystkich nauczycieli, ze szczególnym uwzględnieniem nauczycieli szkół podstawowych.

Wspólnie budujmy nową jakość edukacji!