Już 6 grudnia w pięknej scenerii Bukowiny Tatrzańskiej rozpocznie się 4. edycja największego w Europie obozu tematycznego dla dziewczyn w IT - Women in Tech Camp.

To czterodniowe wydarzenie - organizowane w ramach programu IT for SHE, wspierającego edukację wyższą dziewczyn w obszarze STEM oraz kariery kobiet w branży technologicznej - przeznaczone jest dla 150 najzdolniejszych studentek kierunków informatycznych z całej Polski, na które czeka cykl warsztatów i spotkań mentoringowych z ekspertami największych firm technologicznych. Ideą campu jest zainspirowanie młodych kobiet do rozwoju zawodowego w branży IT, zapoznanie ich ze specyfiką rynku pracy oraz wzmocnienie ich kompetencji.

W tym roku do grona studentek dołączą również młodsze dziewczęta. W ramach Women in Tech Camp YOUTH organizatorzy wydarzenia zapraszają 25 uczennic liceów i techników, które będą miały okazję uczestniczyć nie tylko w warsztatach i mentoringu, ale również poznać starsze koleżanki, z którymi łączy je ta sama pasja. 

Women in Tech Camp to cztery dni edukacji, rozwoju i świetnej zabawy! Organizatorzy tegorocznej edycji zadbali nie tylko o doskonałą jakość merytoryczną warsztatów i sesji mentorskich, ale także o mnóstwo atrakcji, dzięki którym uczestniczki złapią wiatr w żagle, nabiorą wiary we własne możliwości i obiorą pewny kurs ku realizacji swoich zawodowych marzeń! 

Zgłoszenia studentek kierunków informatycznych oraz licealistek zainteresowanych nowymi technologiami przyjmowane są do 31 października 2021 roku na http://www.itforshe.pl/pl/#tech-camp