Konkurs „Lokalne innowacje - wolontariat IT for SHE” skierowany jest do wolontariuszek programu IT for SHE. Jego celem jest promocja idei wolontariatu oraz umożliwienie kontynuacji działań podjętych przez wolontariuszki w wielu instytucjach na terenie całej Polski, dzięki profilowanemu wsparciu technicznemu i umożliwieniu dzieciom dalszego rozwoju umiejętności programistycznych.

Konkurs polega na przesłaniu krótkich odpowiedzi za pomocą formularza konkursowego, które dotyczą przeprowadzonego wolontariatu oraz propozycji działań edukacyjnych w placówce, w której wolontariat był realizowany oraz załączenie materiałów multimedialnych: zdjęcia lub, oraz krótki film.

W konkursie mogą wziąć udział dwuosobowe zespoły wolontariuszek, te same, które odbywały wolontariat.

Nagrody w konkursie otrzymają :

  • zwycięski zespół wolontariuszek, który zrealizował projekt wolontariatu, otrzyma nagrody rzeczowe o łącznej wartości 1000,00 PLN.
  • instytucja, w której był realizowany zwycięski projekt otrzyma nagrody rzeczowe umożliwiające kontynuację działań edukacyjnych o łącznej wartości 3000,00 PLN.

Nagrody w Konkursie zostaną przyznane trzem zwycięskim zgłoszeniom.

Konkurs jest przeprowadzany w terminie od 16 lipca 2018 r. do 14 października 2018 r. do godziny 23:59 (data zakończenia składania zgłoszeń).

Zgłoszenia (wypełniony formularz konkursowy) oraz materiały fotograficzne lub wideo należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Każdy zespół wysyła jedno zgłoszenie.

Szczegółowy regulamin Konkursu znajduje się na stronie http://www.itforshe.pl/. Przesłanie zgłoszenia oznacza akceptację regulaminu konkursu.

 Fundatorem nagród jest Fundacja Koalicji na Rzecz Polskich Innowacji z siedzibą w Warszawie.

Regulamin konkursu